Warning: include_once(/home/users/celt3402/public_html/domains/turbiny-wiatrowe.pl/public_html/wp-content/plugins/sucuri-scanner/sucuri.php): failed to open stream: Permission denied in /home/users/celt3402/public_html/domains/turbiny-wiatrowe.pl/public_html/wp-settings.php on line 273

Warning: include_once(): Failed opening '/home/users/celt3402/public_html/domains/turbiny-wiatrowe.pl/public_html/wp-content/plugins/sucuri-scanner/sucuri.php' for inclusion (include_path='.:/usr/multiphp/php5.4/usr/share/php:/home/lib/php5.4:/home/lib/php5.4/pear') in /home/users/celt3402/public_html/domains/turbiny-wiatrowe.pl/public_html/wp-settings.php on line 273
Przetwornice | AirGenerator

Przetwornice

logo_hefei Wszystkie przetwornice z naszej kolekcji posiadają charakterystykę w pełni sinusoidalną. Dzięki temu mogą zasilać dowolne odbiorniki przystosowane do zasilania z sieci energetycznej.

Przetwornice mogą występować w różnych konfiguracjach. Dobiera się je indywidualnie do systemów energetycznych w zależności od mocy odbiorników, napięcia źródła prądu i rodzaju zasilania.

Inwertery Inwertery

Przetwornice Przerwornice autonomiczne

On-grid Przetwornice on-grid

Przetwornice zintegrowane z regulatorami ładowania dla rozróżnienia nazywamy powszechnie inwerterami.

Przetwornice autonomiczne służą do zasilania odbiorników w miejscu gdzie nie ma sieci energetycznej i innych źródeł prądu.

Urządzenia wyposażone w funkcję PS (Power Switch popularnie bypass) umożliwiają podłączenie do sieci energetycznej. W czasie braku prądu w akumulatorach następuje automatyczne przełączenie na zasilanie z sieci energetycznej.

Przetwornice on-grid są przystosowane do bezpośredniego wpięcia w sieć energetyczną. Synchronizują się z siecią energetyczną i pozwalają na pracę bez akumulatorów. Na wpięcie przetwornicy on-grid (in-grid) do sieci energetycznej potrzebna jest zgoda zakładu energetycznego.

Decydując się na wybór dowolnego z naszych produktów zgadzasz się na warunki gwarancji opisane na podstronie.